Вітаємо учнів колегіуму Дворака Романа та Тарасенка Дмитра.
З 27 по 28 серпня у Житомирі відбувся Всеукраїнський фестиваль з карате (версія WKF). Участь у змаганнях брало понад 350 найсильніших спортсменів з різних клубів України, Білорусії та Грузії. Честь нашого міста захищала команда вихованців клубу карате-до ,,Скеля” під керівництвом тренера Зеленова Володимира Олександровича. За результатами змагань наша команда, виступаючи у індивідуальних ката та спарингах, здобула 20 медалей (8 золотих, 2 срібні та 10 бронзових). Кращі результати серед коростенців продемонстрували: учні міської гімназії Портеняк Артем, Сирота Марія та Онищенко Лада, учні ЗОШ № 2 Дмитренко Олексій, Башинський Дмитро, Зеленова Домініка, Білошицька Олена, Науменко Дарина та Науменко Тимофій, учень міського ліцею Бондарчук Олександр, учень ЗОШ № 13 Лазаренко Іван, учениця міської гімназії № 7 Каленська Софія, учні міського колегіуму Дворак Роман та Тарасенко Дмитро, учениця ЗОШ № 9 Іскоростенська Анна. Вітаємо з чудовим результатом юних каратистів та їх тренера.