Воскресенье18:26

10 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з географії. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Тичина Валерія, учениця 11 класу,  отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Шелюк Ларису Анатоліївну, яка підготувала призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

Воскресенье18:22

9 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Тичина Валерія, учениця 11 класу,  отримала диплом ІІІ ступеня,  Вітаємо Каленського Віктора Степановича, який підготував призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

Канікули 6-Б

Воскресенье18:14

Зимові канікули! Чудовий час для відпочинку і здійснення мрій! Хто в дитинстві не мріяв бути космонавтом? Та майже кожен! Учні 6-Б класу мали змогу на канікулах доторкнутися до своєї мрії, побувавши на екскурсії в музеї космонавтики ім. С. Корольова в м. Житомирі. Продовжили свій відпочинок на яскравій льодовій арені. Пізнання нового, яскраві враження, весело проведений час - все це учні привезли з собою додому.

Фотозвіт ви можете переглянути за посиланням у фотоальбомі.