6 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з історії. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Шолупата Анна, учениця 8 класу,  отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Бовкунову Лідію Петрівну , яка підготувала призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

5 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з української мови та літератури. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Дорфман Олена, учениця 11 класу отримала дипломи ІІ ступеня. Вітаємо Атаманчук Світлану Іванівну , яка підготувала призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

Годівнички, виготовлені учнями.

На зимових канікулах учні 1-В класу не лише відпочивають. Нещодавно вони долучилися до акції "Годівничка для синички", під час якої підгодовували пташок поблизу колегіуму. Тож беріть приклад з нашої малечі, допомагайте перезимувати пташкам та домоможіть їм та майбутнім пташенятам зустріти весну!

Канікули 5А та 7Б

20 грудня вирушилу у передноворічну подорож і учні 5-А і 7-Б класів, які також відвідали столицю держави – м. Київ. Їх подорож розпочалася з відвідання вистави «Принцеса цирку». Цього дня учні також побували на Поштовій площі, Володимирській гірці, Михайлівській та Софіївській площах, Старокиївській горі, Андріївському узвозі, побачили Андріївську церкву, Софіївський і Михайлівський Собори, фундамент Десятинної церкви, липу Петра Могили – дерево, якому 400 років. А ще - побували біля Новорічної ялинки та відвідали святковий ярмарок. Сповнені вражень, діти планують новий відпочинок і чекають нової поїздки!

Канікули 7А

У пошуках новорічного настрою та яскравих вражень, 22 грудня учні 7-а класу вирушили на екскурсію до Києва. Національний музей історії України, Пейзажна алея, Андріївський узвіз, Софіївський майдан, з головною ялинкою країни та зимовими розвагами - це ще далеко не все, що вдалося побачити. Та, мабуть, найбільше запам'ятається смачна кока-кола, якою всі насмакувалися на рік вперед! Одним словом, було весело!

Канікули 1-А та 4-Б

Нещодавно учні 1-А та 4-Б класів побували на фабриці ялинкових прикрас у селищі Клавдієво. Діти стали свідками справжнього дива: як із невеликих заготовок створюються чарівні новорічні іграшки, з неймовірними візерунками та малюнками. Тож святкова атмосфера та яскраві враження ще довго не полишатимуть нашу малечу!