Новорічні ранки

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Усі дітки та навіть дорослі чекають на діда Мороза. А до учнів початкової школи колегіуму, він уже завітав) Так, на цьому тижні пройшли новорічні ранки. Вихованці побували у новорічній казці, відчули себе казковими героями та отримали смачні подарунки.

P.S. Щиро дякуємо Палацу культури за подароване свято та батькам, зусиллями яких засяяла чудова новорічна ялинка!))

Фото зі свята можна переглянути в фотоальбомі.

День Святого Миколая

Ой, хто, хто Миколая любить…

Подарувати дітям краплинку радості напередодні свята Миколая вирішили учні 7-а класу. З самого ранку 18 грудня вони вітали наших найменших учнів, а згодом, вже вкотре, вирушили з солодощами та подарунками до Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Віри, Надії, Любові''. Там їх радісно та стурбовано зустріла малеча, подарувавши незабутню, теплу зустріч, яка ще надовго залишиться серці кожного.

P. S. Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до благодійної акції «Святий Миколай, до всіх діток завітай». Усі зібрані речі, канцелярію, іграшки, книжки було передано діткам центру. А на кошти було куплено солодощі.

Фото можна переглянути в фотоальбомі