Учні нашого колегіуму прийняли активну участь у міському етапі Всеукраїнського мовного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Високий рівень знань продемонстрували переможці. Дорфман Олена ( І місце), учениця 11 класу, Петренко Дмитро (І місце), учень 3 класу та Лісовська Марія (ІІ місце), учениця 10 класу. Вітаємо переможців та їх вчителів Атаманчук Світлану Іванівну, Пилипчук Ніну Михайлівну, Кобилинську Ірину Миколаївну.

Бажаємо наступних перемог!

Нещодавно в нашому місті пройшов турнір " Юні екскурсоводи". Вітаємо з перемогою в турнірі Тичину Валерію, Вождай Анну, які навчаються в 11 класі та їх керівника Будзинську Таїсу Ростиславівну.

15 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з біології. Учасників олімпіади гостинно зустріла загольноосвітня школа № 2. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможців. Шолупата Анна, учениця 8 класу, отримала диплом І ступеня, Лісовська Марія, учениця 10 класу, отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Башинську Олену Миколаївну, яка підготувала переможців.

Бажаємо подальших успіхів!

14 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Учасників олімпіади гостинно зустріла міська гімназія. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможців. Тичина Валерія, учениця 11 класу, отримала диплом І ступеня, Кучкін Олексій, учень 10 класу, отримав диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Каленського Віктора Степановича, який підготував переможців.

Бажаємо подальших успіхів!

8 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з історії. Учасників олімпіади гостинно зустріла міська гімназія. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможців. Шолупата Анна, учениця 8 класу,  отримала диплом І ступеня, Вождай Анна, учениця 11 класу, отримав диплом ІІ ступеня, Козаченко Дар'я, учениця 10 класу, отримала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Бовкунову Лідію Петрівну та Будзинську Таїсу Ростиславівну, які підготували переможців.