7 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з математики. Учасників олімпіади гостинно зустріла міська гімназія. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможців. Кучкін Олексій, учень 10 класу та Васьківський Ілля, учень 6 класу, отримали дипломи ІІІ ступеня. Вітаємо  Сидоренко Світлану Іванівну, яка підготували переможців.

Бажаємо подальших успіхів!

6 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з обслуговуючої праці. Учасників олімпіади гостинно зустріла міська гімназія № 7. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможця. Скуратівська Вікторія, учениця 9  класу, отримала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Чистову Світлану Федорівну, яка підготувала переможця олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

1 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з географії. Учасників олімпіади гостинно зустріла міська гімназія. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможців. Тичина Валерія, учениця 11 класу,  отримала диплом І ступеня, Кобилинський Артем, учень 8 класу, отримав диплом ІІ ступеня, Вигівський Артем, учень 9 класу, отримав диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Шелюк Ларису Анатоліїна, яка підготувала переможців.

Бажаємо подальших успіхів!

31 жовтня проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Учасників олімпіади гостинно зустріла загальноосвітня школа № 2. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Вітаємо переможців! Дорфман Олена, учениця 11 класу, та Лісовська Марія, учениця 10 класу, отримали дипломи ІІ ступеня. Вітаємо вчителів, що підготували переможців:  Атаманчук Світлану Іванівну, Кобилинську Ірину Миколаївну. Бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможців міського туру Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року"!!!

В номінації "Класний керівник 10-11 класів" перемогу здобула Кобилинська Ірина Миколаївна. Бажаємо успіху в обласному турі конкурсу!!!